В умовах війни  актуалізуються  питання щодо  організації освітнього процесу, нових підходів до навчання і викладання.Тому на кафедрі української мови і літератури оновлюємо програми курсів методики навчання української мови  і літератури для бакалаврів  та магістрів 014 спеціальності Середня освіта. Українська мова і література.

Запрошуємо  на заняття фахівців з метою формування  психологічної  компетентності майбутніх учителів.

Зокрема, для розгляду питання «Навчання української літератури в умовах воєнних реалій: психолого-педагогічні аспекти» запросили  на заняття методики навчання української літератури Осадченко Інну Іванівну, доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри соціальної роботи та реабілітації (Національний університет біоресурсів та природокористування України).

Фрагмент відеозапису: https://www.youtube.com

ОСАДЧЕНКО Інна Іванівна, практичний психолог, сертифікований тренер, співзасновниця та голова громадської організації «Міжнародна асоціація сучасної освіти, науки та культури», авторка та керівник міжнародного волонтерського проєкту «ОDNOWA» – оновлення соціально-освітнього та психологічного простору розвитку особистості під час і після війни, член Всеукраїнської асоціації сімейних психологів, надала практичні поради стосовно підготовки конспектів уроків та виховних заходів.