НН ІКМ пишається "Серпанком", адже українська пісня - вражає

Осінь - прекрасна пора збору врожаю та підведення підсумків.

І карантин - зовсім не підстава для суму: самоізоляція не означає усамітнення. Навпаки, для творчої натури відкриваються часом нові можливості! Наприклад, взяти участь у мистецьких онлайн-фестивалях і конкурсах. А ще краще - вибороти там призові місця і отримати нагороди. Творчий колектив ННІ культури і мистецтва, фольклорний гурт автентичного співу «Серпанок» не марнував часу дарма, з початку навчального року взяв участь у двох міжнародних мистецьких конкурсах і обидва рази успішно! –На міжнародному професійному конкурсі "Зірки Європи" (4-й сезон), гурт "Серпанок" зайняв Перше місце! Керівниця колективу Олена Гончаренко, ст. викладач кафедри ОТМ, музикознавства та культурології стала учасницею Всеукраїнської творчої екосистеми "Музика" та відзначена подякою творчого об'єднання "Сузір'я Україна" (за схвалення Міністерства культури України). А на Міжнародному фестивалі-конкурсі "На хвилях талантів. Мелодії моря" ("On the waves of talent. Melodies of the Sea"), фольклорний гурт "Серпанок" виборов Гран-прі! Приємно усвідомлювати, що українська народна пісня знаходить прихильників і в Україні, й за кордоном, адже серед організаторів фестивалю-конкурсу Оргкомітет фестивалів "Квітуча Україна" (Україна,Київ), Міжнародний фестивальний рух "stars way" (Чеська республіка,Прага), Агенції "galactic travel" (Греція, Салоніки). Фестиваль проводився за підтримки Міністерства культури України, Національної всеукраїнської музичної спілки, Європейської асоціації фольклорних фестивалів, Світової організації фольклорних асоціацій.
Колектив нагороджено дипломом, пам’ятними медалями і кубком, а керівниця відзначена подякою фестиваля. Сподіваємося, рік продовжуватиметься успішно і принесе нові цікаві творчі враження та буде щедрим на перемоги!
Заходьте на ФБ-сторінку гурту"Серпанок" facebook.com/serpanok.folk/ та спостерігайте за їхньою творчістю.