Обговорення проєктів освітньо-професійних програм

17 березня 2021 року спільно зі студентами, магістрантами, представниками студентського самоврядування, викладачами різних кафедр обговорюємо проєкти освітньо-професійних програм Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова), Середня освіта (Українська мова і література): пропозиції щодо врахування у змісті освітньо-професійних програм компетентностей Професійного стандарту за професіями «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», «Вчитель закладу загальної середньої освіти», у змісті програм навчальних дисциплін - ключових компетентностей Нової української школи (наприклад, «уміти виховувати позитивну мотивацію до здорового способу життя» - пропозиція канд. пед. н. В.Зігунова), щодо розширення спектру вибіркових дисциплін, які сприяють підготовці на бакалаврському рівні - вчителів української мови і літератури для потреб базової середньої освіти, на магістерському – для профільної середньої освіти.

Висловлювались також пропозиції застосовувати на заняттях різнорівневі завдання, посилити діяльність із самоконтролю студентів, активізувати їх участь у програмах з академічної мобільності. Доктор педагогічних наук О.Теренко окреслила пропозиції щодо розширення кола стейкхолдерів через залучення іноземних фахівців.

Це вже третє засідання, яке провели гаранти освітніх програм О.Семеног, О.Рудь у 2021 році.

У зустрічі брали активну участь заступник декана факультету Н.Кириленко, викладачі кафедри української мови і літератури В.Герман, Н.Громова, О.Кумеда, Л.Горболіс, викладачі кафедри практики англійської мови О.Теренко, Інституту фізичної культури В.Зігунов.