Обговорюємо проєкти освітньо-професійних програм Середня освіта. Українська мова і література

Спільно з колегами - гарантами і командами-групами забезпечення обговорюємо унікальність освітньо-професійних програм Середня освіта.

Українська мова і література у закладах вищої освіти, їх міждисциплінарну спрямованість, затребуваність на регіональному ринку праці, позитивні напрацювання, співпрацю зі стейкхолдерами, умови для індивідуальної освітньої траєкторії, інтернаціоналізації діяльності на рівні викладачів та здобувачів освіти, проведення виробничої педагогічної практики та ін.

Ініціювали зустріч гаранти ОПП Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка (проф. Семеног О.М.), Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (доц. Петришина О.І.), Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (професор Григоренко Т.В.).

Активну участь беруть також Попова Олена Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри слов’янської філології та журналістики Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського; Струганець Любов Василівна, доктор філологічних наук, професор; Дідук-Ступ'як Галина Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання кафедри української мови та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка; Гонца Ірина Семенівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Ольга Біличенко, завідувачка кафедри української мови та літератури Донбаського державного педагогічного університету, докторка наук із соціальних комунікацій, професор; Рускуліс Лілія Володимирівна, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри української мови і літератури Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського; Сокол Мар'яна Олегівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка; Шиманська Вікторія Олегівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Миколенко Тетяна Михайлівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка; Дегтяренко Тетяна Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти; Ячменик Марина Михайлівна, Громова Наталя Василівна, Кумеда Олена Павлівна, Герман Вікторія Василівна, Рудь Ольга Миколаївна, доценти кафедри української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

До зустрічі долучились магістранти, учителі, заступники директорів шкіл.