Онлайн кіно – клуб з Психологічною службою!

3 травня фахівці Психологічної служби провели для студентів онлайн кіно - клуб на з нахилом на мульт – терапію.

Дивилися зі студентами мульт – фільм «Фердинанд» з подальшим обговоренням таких тем:

• про що саме мульт-фільм,
  • які психологічні проблеми зачіпає цей мульт-фільм,
  • які помітили системи відносин,
  • риси характеру героїв,
  • найбільш значущі цитати та висловив цьому мульт-фільму,
  • які були символи, метафори,
  • що саме сподобалось, що не сподобалось і чому,
  • які відносини між героями, їх історії і унікальність,
  • хто з героїв найбільш приємний і який не приємний, чому саме на ці риси звернули увагу студенти та багато інших питань.

Мульт-терапія – це один з методів психотерапії мистецтвом. Її також розглядають як один з напрямів арт-терапії. У мульт-терапії можна виділити два напрями: – активна (створення мультфільмів); – пасивна (перегляд мультфільмів).

Мульт-терапія дозволяє:

• Полегшити психологічний стан людини, спрямувати її увагу на естетику та творчість, покращити настрій, створити мотивацію;
  • Розвивати творчу активність та креативні здібності;
  • Освоїти нові технології;
  • Розвивати пам’ять, мислення ( образне та логічне ), дрібну моторику, мовні навички;
  • Розвивати загальнокультурні, організаційні, комунікативні, пізнавальні компетенції;
  • Знайти й побудувати особистісні смисли – долати страхи, внутрішні комплекси, невпевненість.

На рефлексії студенти були дуже активні, робили власні висновки і відзначили, що знання, отримані під час занять, виявились корисними і вони дуже вдячні за таку корисну інформацію.

Нагадуємо!!! Надаємо індивідуальні консультації - як особисто, так і онлайн.

Якщо у вас є запит на проведення тренінгів, просвітницьких або профілактичних заходів та консультативної підтримки ви завжди можете звернутися до Психологічної служби.
Запис за телефонами:

685-981

Практичний психолог – Вікторія Германівна - 095 345 83 35.

Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – 050 735 0373.

Соціальний педагог – Маргарита Юріївна – 095 321 68 75.