Онлайн Кіноклуб з Психологічною службою!

10 грудня – заключний день Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства».

Саме цього дня Психологічна служба Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка провела онлайн-зустріч зі студентами, які мали змогу переглянути та обговорити документальний фільм «Розірви коло».

Після перегляду фільму, студенти вели активне обговорення даної стрічки, висловлювали свої думки, дискутували по окремим питанням. Тож можна зробити висновок, що насильство не береться з нічого, що воно має конкретні корені, які часто йдуть з дитинства, і здатне впливати на цілі покоління родин.

«Розірви коло» – це історії двох жінок, які пережили домашнє насильство, але знайшли в собі сили змінити своє життя. Ці зміни виявляються довгим та складним процесом роботи над собою та своїми відносинами з навколишнім світом.

Документальне кіно – це завжди про дослідження світу. Ця тема дуже складна і важка. У стрічці висвітлюється багато актуальних питань, а саме: роль суспільства в допомозі жертвам насильства, те, чи можна жартувати на тему домашнього насильства; про силу протистояти тиску на тебе іншими людьми; про мужність, зізнатися собі в своїх помилках, щоб подолати шлях від насильства до свободи та безпеки. Фільм буде корисним для перегляду всім, не лише тим, хто має чи мав негативний життєвий досвід із даної проблеми.

Хотілося б відмітити, що дана стрічка висвітлює досить складну тему, сприймається вона напрочуд емоційно, має сильний мотиваційний ефект, додає впевненості, сміливості і надії у світле майбутнє.

Психологічна служба дякує всім, хто долучився до перегляду та обговорення даної стрічки.

Зверніть увагу!!! Фахівці Психологічної служби проводять індивідуальні консультації, як особисто, так і в онлайн режимі. За бажанням Ви можете залишити запит на проведення тренінгів, просвітницьких або профілактичних заходів та консультативної підтримки.

Ви завжди можете звернутися до Психологічної служби.

Запис за телефонами: 685-981

Практичний психолог – Вікторія Германівна - 095 345 83 85.

Соціальний педагог – Дарина Олександрівна - 099 221 31 89.

Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – 050 735 03 73.

Соціальний педагог – Маргарита Юріївна – 095 321 68 75.