Онлайн семінар з Психологічною службою та «Клінікою, дружньою до молоді»!

30 лютого Психологічна служба разом зі спеціалістом «Клініки, дружньої до молоді» провели онлайн семінар зі студентами СумДПУ імені А.С. Макаренка на тему «Сексуальна освіта молоді».

Майбутнє нашої держави залежатиме від змісту цінностей, які закладаються у світоглядні орієнтири молодих людей, а також від того, наскільки духовність стане основою їх життя. Це означає, що виховання молоді, підготовка її до самостійного життя завжди була і є однією з найважливіших проблем у житті суспільства. І головним завданням цієї роботи є набуття теоретичних знань, формування сучасних уявлень і поглядів на любов, кохання, шлюб, формування моральних та ціннісних орієнтирів.

У нове тисячоліття людство увійшло з багатьма проблемами. Одна з них – статеве життя молоді, яке супроводжується знеціненням кохання, глибокими психічними травмами та розчаруванням. Тому статева освіта покликана прищепити молодому поколінню вдумливе, свідоме й бережне ставлення до питань статі, всього, що пов’язано з ними.

Тому мета нашої зустрічі – визначити роль статевого виховання і сексуальної просвіти у формуванні сексульної культури молоді, виховання у молоді правильної позиції і правильного ставлення, по-перше, до власної статі, по-друге, до представників протилежної статі, по-третє, прийняття й аналіз тих поглядів із зазначених питань, які притаманні суспільству.

Під час зустрічі студенти були дуже активні, задавали багато питань, які їх цікавили і просили, щоб такі заняття проводились частіше.

Нагадуємо!!! Надаємо індивідуальні консультації - як особисто, так і онлайн.

• Якщо у вас є запит на проведення тренінгів, просвітницьких або профілактичних заходів та консультативної підтримки ви завжди можете звернутися до Психологічної служби.
  • Запис за телефонами:
  • 685-981
  • Практичний психолог – Вікторія Германівна - 095 345 83 85.
  • Соціальний педагог – Дарина Олександрівна - 099 221 31 89.
  • Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – 050 735 03 73.
  • Соціальний педагог – Маргарита Юріївна – 095 321 68 75.