Онлайн тест з Психологічною службою – «Самооцінка стійкості до стресу»

Шановні  студенти!!! На даний час ми всі переживаємо пандемію, швидкі зміни звичного способу життя, порушення планів через обмеження подорожей та соціальне дистанціювання, маємо багато тривоги про своє здоров’я та безпеку своїх близьких.

Все це провокує сильний стрес, тривогу, виснаження. Що ж робити, щоб попіклуватися про своє психічне здоров’я в цей час?

Піклуючись про вас, Психологічна служба розробила та просить вас пройти анонімний онлайн тест, який допоможе вам дати Самооцінку стійкості до стресу. Терміни проведення 13 травня-28 травня 2021 року. Заздалегідь вдячні Вам!

Коли багато речей викликають невпевненість, одним із найефективніших способів управління стресом і тривогою є зосередження уваги на тих діях, які є в рамках нашого контролю.

Психологічна служба радить декілька кроків, як ви можете це робити:

• Визнайте свої почуття. Що б ви зараз не відчували, знайте, що нормально це відчувати. Дайте собі час помітити і висловити свої почуття. Це може бути написання щоденника думок та емоцій, спілкування з близькими, направлення своїх емоцій на щось творче (наприклад, малювання, поезію, музику).
  • Дотримуйтесь щоденних занять і розпорядку дня. Здорова рутина може мати позитивний вплив на ваші думки та почуття. Поверніться до основ: їсти здорову їжу, займатися фізичними вправами, виспатися і робити те, що вам подобається.
  • У цей час змін, для нашого розуму, природно, думати про всі звичні види діяльності, які ми не можемо робити на даний момент. Зробіть свідому зміну, щоб зосередити увагу на тих видах діяльності, які все ще вам доступні. Наприклад: продовжуйте вчитися, почитайте книгу, прослухайте вебінар, спробуйте нове хобі.
  • Залишайтесь на зв’язку. Підтримка та піклування про інших допомагає нам справлятися з викликами. Проведення часу з сім’єю та друзями може принести відчуття комфорту та стабільності. Розмова про наші занепокоєння, думки та почуття з іншими може допомогти нам впоратися з стресовою ситуацією.

Якщо ви відчуваєте, що стрес та тривога продовжують впливати на ваші думки та поведінку протягом декількох днів поспіль і ви не можете виконувати нормальні обов’язки через них, зверніться за професійною допомогою до фахівців Психологічної служби.

Нагадуємо!!! Надаємо індивідуальні консультації – як особисто, так і онлайн.

Якщо у вас є запит на проведення тренінгів, просвітницьких або профілактичних заходів та консультативної підтримки ви завжди можете звернутися до Психологічної служби.

Запис за телефонами: 685-981

Практичний психолог – Вікторія Германівна – 095 345 83 85.

Соціальний педагог – Дарина Олександрівна – 099 221 31 89.

Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – 050 735 03 73.

Соціальний педагог – Маргарита Юріївна – 095 321 68 75.