Новини

Онлайн-знайомство студентів з діяльністю Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей

21 травня 2021 року в рамках вивчення дисциплін «Інституційне забезпечення соціальної роботи і соціальної допомоги» та «Інституційне забезпечення соціокультурної діяльності» (викладач – завідувач кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, к.п.н., доц. Поляничко А.О.) відбулося онлайн-знаймство студентів І курсу спеціальностей «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» з діяльністю КЗ СОР «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей».

Методист ЮХНО Наталія Іванівна провела для першокурсників віртуальну екскурсію освітнім закладом, надала змістовну інформацію про його структуру, мету і завдання діяльності.

Заступник директора з виховної роботи ПАРФЕНЮК Людмила Олексіївна поінформувала студентів про особливості виховання та організації змістовного дозвілля для учнів гімназії, здійснення волонтерської і благодійної діяльності, про участь в різних проєктах тощо.

Соціальний педагог ПАРФИЛО Інна Сергіївна, яка є студенткою спеціальності 231 Соціальна робота (0025-стн гр.), висвітлила специфіку соціально-педагогічної та соціально-виховної роботи у закладі, акцентувавши увагу на конкретних напрямах діяльності.

Колектив соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності висловлює вдячність адміністрації КЗ СОР «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» за цікаву зустріч і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Адреса

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
Адреса: 40002, Сумська обл., м. Суми, вул. Роменська 87
Телефони: (0542) 68-59-02
Web-сайт: www.sspu.edu.ua
E-mail: [email protected]

Приймальна комісія

Адреса: 40002, м. Суми, вул. Роменська, 87
E-Mail: [email protected]
Тел.: +38 (0542) 22-12-44
Моб. (Lifecell): +38 (093) 256-67-28,
                        +38 (099) 601-07-23

viber b306d telegram 357e7 whatsapp 70ad0

Електронний розклад

Електронний розклад СумДПУ Android додаток

Електронний розклад СумДПУ iOS додаток

Меню