Онлайн-зустріч на тему «Запитай у Психологічної служби. Питання-відповіді!»

26 травня фахівцями Психологічної служби для підтримки студентів у період военного часу та дистанційного навчання був проведений онлайн захід на тему: «Запитай у Психологічної служби. Питання – відповіді!» для збірної групи студентів та студентів пільгової категорії.

Темою обговорення було: «Робота фахівців Психологічної служби під час літньої сесії та літніх канікул»! Основним питанням обговорення було оформлення документів на призначення соціальної та академічної стипендії, відмова від соціальної стипендії на користь академічної та ін.

В процесі зустрічі була надана інформація щодо:

• підтримки студентів в період военного часу та дистанційного навчання, інформація щодо індивідуальних та групових консультацій, проведення тренінгів, лекцій, зустрічей з елементами тренінгу в період дистанційного навчання та военного часу та були дані відповіді, особисто та в чаті, на більш ніж 55 питання соціального, психологічного, юридичного, фізіологічного та інших направлень;
  • також була проведена лекція – «Як захистити себе та свої данні перебування (геолокацію) чи випадково не передати їх ворогам, якщо ти активно користуєшся соціальними мережами або граєш у відео ігри».

Зустріч пройшла дуже жваво, студенти були активні та просили, щоб такі зустрічі проходили частіше.

Нагадуємо!!! Надаємо індивідуальні консультації - онлайн.

• Якщо у вас є запит на психологічну підтримку ви завжди можете звернутися до Психологічної служби.
  • Практичний психолог – Вікторія Германівна – 095 345 83 85.
  • Соціальний педагог – Дарина Олександрівна – 099 221 31 89.
  • Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – 050 735 03 73.
  • Соціальний педагог – Маргарита Юріївна – 095 321 68 75.