Новини

Онлайн-зустріч студентів з фахівцями соціального гуртожитку для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування

Продовжується знайомство студентів І курсу спеціальностей «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» з соціальною інфраструктурою нашого міста.

З цією метою для студентства в рамках вивчення дисциплін «Інституційне забезпечення соціальної роботи і соціальної допомоги» та «Інституційне забезпечення соціокультурної діяльності» (викладач – завідувач кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, к.п.н., доц. Поляничко А.О.) була проведена онлайн-зустріч з фахівцями соціального гуртожитку для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Директорка закладу СІТАЛО Жанна Петрівна, яка, до речі, є однією із знаних випускниць кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності за спеціальністю «Соціальна педагогіка», провела для першокурсників віртуальну екскурсію соціальним гуртожитком, надала змістовну інформацію про його створення, мету і завдання діяльності.

Соціальний педагог НЕДБАЙЛО Алла Миколаївна та юрист ПРОНІНА Анна Михайлівна надали учасникам онлайн-зустрічі інформацію про: перелік послуг, які надає Обласна комунальна установа Сумської обласної ради «Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»; умови проживання клієнтів; заходи, що проводяться як на базі гуртожитку, так і за його межами; організації, з якими тісно співпрацює заклад.

Щиро дякуємо керівництву і колективу соціального гуртожитку, двері якого завжди відкриті для активної молоді, котра бажає отримати досвід роботи у соціальній і соціокультурній сфері!

Адреса

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
Адреса: 40002, Сумська обл., м. Суми, вул. Роменська 87
Телефони: (0542) 68-59-02
Факс: (0542) 22-15-17
Web-сайт: www.sspu.edu.ua
E-mail: [email protected]

Приймальна комісія

Адреса: 40002, м. Суми, вул. Роменська, 87
E-Mail: [email protected]
Тел.: +38 (0542) 68-59-15
Моб. (Lifecell): +38 (093) 256-67-28

viber b306d telegram 357e7 whatsapp 70ad0

Електронний розклад

Електронний розклад СумДПУ Android додаток

Електронний розклад СумДПУ iOS додаток

Меню