Онлайн-зустріч з батьками студентів, які проживають в гуртожитках

16 лютого відбулася перша онлайн-зустріч представників адміністрації університету з батьками студентів, які проживають в гуртожитках.

Тема конференції - "Виховна та соціальна робота в гуртожитках університету". Проректор з науково-педагогічної роботи Заікіна Г.Л., спільно з практичним психологом, соціальним педагогом та за участі представників відділу соціальної та культурно-масової роботи розповіли учасникам конференції про напрямки виховної, соціальної та культурної роботи в гуртожитках та університеті в цілому. Також, в ході зустрічі, батьками були підняті питання про стан матеріальної бази гуртожитків, умови проживання, можливість субсидіювання студентів. Всі питання та побажання батьків були записані та будуть опрацьовані фахівцями університету.

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка висловлює вдячність батькам та опікунам студентів, які долучилися до конференції. Ваша точка зору надзвичайно важлива для розвитку нашого університету. Дана зустріч була першою, в подальшому планується проводити такі заходи щомісяця. Про дати зустрічей та їх головні теми буде повідомлятися на сторінках університету в соціальних мережах та офіційному сайті.