Previous Next

Підсумкова конференція з педагогічної практики

21-го травневого дня ми, студенти факультету іноземної та слов’янської філології, звітували про першу педагогічну практику в школах.

Дійсно, уже початок нашого онлайн-спілкування мимоволі перетворився в калейдоскоп теплих спогадів майбутніх учителів про незабутній досвід роботи з дітьми різного віку.

Емоційний діапазон звітної конференції став досить насиченим, адже, коли студенти презентували власні педагогічні доробки різного формату (мультимедійні презентації, відеозаписи, віртуальні подорожі), на обличчях з’являлися й сльози радості, і щирі посмішки, й сяючі очі.

Почесними гостями даного онлайн-заходу стали відповідальний методист канд. пед. наук, доц. Н. В. Громова та методисти з української літератури доц. Н. І. Кириленко, доц. В. А. Захарова. Наставники наче разом із нами побували на кожному уроці, кожній перерві, пройнявшись атмосферою, що панує в цікавому побуті шкільних стін. Звичайно, ми безмежно вдячні кожному викладачеві за знання, досвід, підтримку та поради, які ми здобували та отримували протягом таких уже швидкоплинних чотирьох років.

Підтвердженням усього зазначеного вище є слова самих студентів-практикантів.

  • Вероніка Замошнікова: «Я готова кричати всьому світові, що учитель – святий наставник, а діти – справжні янголи»;
  • Вікторія Суярова «Я відчуваю щастя , коли зерна Розуму й Добра , які я щедро сіяла в душах учнів, дають щедрі плоди»;
  • Вікторія Лисянська: «Серце стискалося від щастя, і сльози виступали на очах від дитячих слів»;
  • Маргарита Дубина: «…ми вчились, можна сказати вчились разом, і ось практика не така вже й складна, а навпаки різноманітна, цікава і захоплююча»;
  • Анна Пєхова «…усе більше переконуюсь в тому, що діти − це невичерпне джерело щирості, уваги, турботи, натхнення».

Таким чином, звітна конференція (підбиття підсумків педагогічної практики в школі) пройшла дуже емоційно, насичено, а головне – продуктивно.

До нових зустрічей!

Студенти 4 курсу факультету
іноземної та слов’янської філології


Надрукувати   E-mail