Підготовка до організації та проведення Зовнішнього освітнього оцінювання 2022 року

У рамках Меморандуму про співпрацю між Сумським державним педагогічним університетом імені А.С. Макаренка та Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО) в університеті розпочато підготовку до організації та проведення надзвичайно важливого державного проекту - Зовнішнього освітнього оцінювання 2022 року.

Так, 07 лютого 2022 року начальник Центру Яна Леоненко, яка визначена відповідальною за організацію співпраці між університетом та ХРЦОЯО, взяла участь у ZOOM-конференції «Організація підготовки працівників, які залучатимуться до роботи в тимчасових пунктах, утворених із метою організації та проведення ЗОО у 2022 році».

Конференція була проведена ХРЦОЯО під керівництвом директора Олександра СИДОРЕНКА за участі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Валерія ХАНІКОВА, заступниця начальника організаційно-методичного відділу ХРЦОЯО та багаторічний, незмінний і професійний куратор Сумської області, ознайомила з вимогами підбору, алгоритмом підготовки працівників, залучених до проведення ЗОО-2022 та надала відповідні матеріали для підготовки.

Бо, дійсно, запорукою успішного проведення Зовнішнього освітнього оцінювання є відповідальний та професійно підготовлений персонал пунктів тестування. За багато років проведення в університеті Зовнішнього освітнього оцінювання уже сформовано контингент сертифікованих педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників, які щороку виконують свою роботу на найвищому рівні відповідно до вимог та викликів сьогодення.

За результатами наради 10 березня 2022 року Центром ПКО та ВНН буде проведено інструктаж та навчання педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників університету, які будуть забезпечувати у 2022 році проведення Зовнішнього освітнього оцінювання у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка.