Previous Next

Підготовка експозиції «Весна священна» у рамках науково-мистецького проєкту «Угода»

Так називається експозиція творів знаного фотомайстра Наталі  Ковальової, очільниці сумського фотоклубу «Імпульс».

Її роботи брали участь у різноманітних конкурсах, входили до багатьох вітчизняних і міжнародних виставок.

Представлені світлини тематично об’єднані. Їхнім провідним мотивом стало мистецтво балету, що розкривається у двох циклах. Перший із них є власне балетним, де принадливий світ танцю представлений його звичними атрибутами та людьми, життя яких танцю присвячене. Другий пов’язаний з ідеєю руху та вирішенням складного творчого завдання розкриття напруженої драматургії внутрішнього життя людини.

Експозиція «Весна священна» підготовлена до відкриття в Лебединському міському художньому музеї імені Б.К. Руднєва за ініціативи та активної участі ПАНАСЮКА Валерія Юрійовича, доктора мистецтвознавства, доцента кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Варто додати: організація експозиції передбачена науково-мистецьким проєктом «Угода», який реалізується в рамках договору про співпрацю, укладеного між Лебединським міським художнім музеєм імені Б.К. Руднєва та кафедрою соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Виставка робіт Н. Ковальової підготовлена до відкриття в суворі дні карантину, а тому ще чекає на своїх відвідувачів – усіх шанувальників вітчизняного фотомистецтва.


Надрукувати   E-mail