Підсумки конкурсу наукових та навчально-методичних робіт

Вітаємо переможців та призерів конкурсу наукових та навчально-методичних робіт за підсумками науково-дослідної і науково-методичної роботи викладачів університету в 2019 році !!!

18 вересня 2020 року підведено підсумки конкурсу наукових та навчально-методичних робіт за підсумками науково-дослідної і науково-методичної роботи викладачів університету в 2019 році:

у номінації «Одноосібні монографії»

• 1 місце Данильченко О. С. «Річкові басейни Сумської області: геоекологічний  аналіз»
  • 2 місце – Семеног О. М. «Концептосфера освіта в українському та польському дискурсах: міждисциплінарний підхід»
  • 3 місце – Луценко О. А. «Філософія та культура статі: гендерний аналіз»

у номінації «Колективні монографії»

• 1 місце – «Психологічні технології ефективного функціонування та розвитку особистості» за редакцією Макасименка С. Д., Кузікової С. Б., Зливкової В. Л.
  • 2 місце «Мовно-методична  підготовка майбутнього вчителя-словесника до використання засобів медіаосвіти» Семеног О. М., Ячменик М. М.
  • 3 місце – «Гігієнічні аспекти організації навчально-тренувального процесу у позашкільних навчальних закладах спортивного профілю» Калиниченко І. О., Скиба О. О.

у номінації  «Навчальні посібники, підручники для ЗВО»

• 1 місце – Пшенична Л. В. «Управлінська іміджелогія»
  • 2 місце – Кондратюк С. М., Лянна О. В. «Основи педіатрії»
  • 3 місце «Наскрізна педагогічна практика» за редакцією Сбруєвої А. А.

у номінації  «Навчальні посібники, підручники для ЗЗСО»

• 1 місце – Косенко Ю. М. «Основи правознавства» підручник для 10 класу спеціальних закладів загальної середньої освіти
  • 2 місце «Українська мова. 10 клас. Профільний рівень, українська філологія» колектив авторів: Мацько Л. І., Семеног О. М., Голуб Н. Б., Романенко Ю. О., Мацько О. М., Сидоренко О. М.
  • 3 місце «Корекційно-розвиткова робота з дітьми із загальним та фонетико-фонематичним недорозвиненням мовлення» Кравцова І. В., Стахова Л. Л.

у номінації  «Збірники студентських наукових праць»

• 1 місце «Актуальні питання філології та методології»  Збірник статей студентів
  • 2 місце – «Корекційна та інклюзивна освіта молодих науковців» Збірник наукових праць за матеріалами VI Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених
  • 3 місце «Мистецькі пошуки» Збірник наукових праць

у номінації «Збірники матеріалів конференцій, проведених на  базі університету»

• 1 місце «Інноваційний розвиток вищої освіти: глобальний, європейський та національний виміри змін» Матеріали V Міжнародної науково-практичної конференції
  • 2 місце «Актуальні проблеми дослідження довкілля» Збірник наукових праць (за матеріалами VIII Міжнародної наукової конференції, присвяченої 10-річчю створення Гетьманського національного природного парку)
  • 3 місце – «Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту різних груп населення» Матеріали ХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених

Вітаємо наших переможців і призерів та бажаємо подальших наукових здобутків і звершень!!!