Previous Next

Посвята першокурсників

У понеділок, 14 вересня, напередодні початку навчального року на природничо-географічному факультеті відбулася традиційна посвята першокурсників.

Перша зустріч студентів І курсу з адміністрацією факультету, кураторами і студентським самоврядуванням відбулася на відкритому повітрі перед університетом. Тут пройшли перші знайомства, фотосесії  і випробовування щодо «правильності» обраної спеціальності.

Далі знайомство проходило в навчальній аудиторії, де перед студентами виступили в.о. декана ПГФ Міронець Л.П., заступник декана з наукової роботи Литвиненко Ю.І., завідувач кафедри хімії та МНХ доц. Більченко М.М., завідувач кафедри біології людини та тварин доц. Говорун О.В., завідувач кафедри загальної біології та екології  доц. Вакал А.П., завідувач кафедри загальної та регіональної географії доц. Корнус О.Г.,  які ознайомили першокурсників зі специфікою навчального процесу та перспективами їх самореалізації під час навчання на факультеті.

Естафету кураторства цього навчального року підхопили досвідчені наставники: доц. Касьяненко Г.Я. (711 гр.), доц.Москаленко М.П. (612 гр.), ст. викл. Касьяненко О.А. (614 гр.), ст.викл. Данильченко О.С. (711 і 712 гр.). А перші кураторські години було проведено наступного дня, як і для всіх студентів І курсу СумДПУ.

Закінчували офіційну і розпочинали неофіційну частину заходу члени студентського самоврядування ПГФ, які ознайомили першокурсників із традиціями факультету, дали безліч цінних порад і налаштували колег на вірний лад) Усі складові посвяти відбувалися з дотриманням необхідних заходів, тож жодна рослинка, тваринка і першокурсник не постраждали!

Вітаємо нових членів родини ПГФ!


Надрукувати   E-mail