Практичний досвід майбутніх юристів

12 вересня студенти 3 курсу спеціальності Право ННІ історії та філософії стали учасниками слідчих дій, що проводилися спільно співробітниками СБУ та Нацполіції в межах кримінального провадження за статтею 358 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів».

Студенти ознайомилися з роботою слідчого й оперативних працівників, навчилися складати протокол виїмки електронних носіїв, розширили уявлення щодо правової культури та професійної етики юриста.

Завдяки подібним заходам майбутні юристи не тільки стають учасниками практичної діяльності з застосування правових норм, спостерігають  й аналізують різні аспекти діяльності юристів-практиків, вчаться вчиняти дії, пов’язані з захистом прав і законних інтересів фізичних і юридичних осіб, а й мають змогу усвідомити необхідність отримання практичного досвіду в сфері правозастосовчої та іншої юридичної діяльності для більш ефективного подальшого навчання.