Представник СумДПУ імені А.С. Макаренка на І міському квесті «Healthy child: партнерство заради здоров’я» для учнів 5-7 класів

28 жовтня 2019 року на базі КУ Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 імені Д. Турбіна відбувся І міський квест «Healthy child: партнерство заради здоров’я» для учнів 5-7 класів Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради.

У якості спостерігача була запрошена кандидат біологічних наук, доцент кафедри медико-біологічних основ фізичної культури Навчально-наукового інституту фізичної культури СумДПУ імені А.С. Макаренка Латіна Ганна Олександрівна. Разом з методистами Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради Голобородько Наталією Вікторівною та Тодосийчук Вікторією Миколаївною Латіна Ганна Олександрівна отримала незабутні враження від яскравих, допитливих надзвичайно розумних, творчих дій учнів під час квесту.

З метою підвищити рівня знань та практичних умінь з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності, формування життєвих навичок у процесі творчої колективної роботи та співпраці з педагогами учні 5-7 класів пройшли 10 творчих локацій. У квесті прийняло участь команди 20 шкіл міста, які за маршрутними листами по черзі відвідували наступні локації: «Доктор Хаус», «Надзвичайні ситуації», «Анаграма безпеки», «Побутова безпека», «Газова безпека», «Хатина мольфарки», «Вітамінка», «Рухові дії – проти гіподинамії», «У гостях у Тараса». Локації забезпечували учителі-члени творчої лабораторії з основ здоров’я: Горела Т.М. (ОЗ ЗОШ № 15), Кантур І.Ф. (ОЗ ЗОШ № 1), Горбань Г.Г. (ОЗ ЗОШ № 22), Ткаченко О.О. (ОЗ ЗОШ № 27) та учні 10-11 класів, педагоги КУ Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 імені Д. Турбіна.

Завершився конкурс створенням повітрянокулькового «Здоровчика» в рамках роботи творчої майстерні «Селфі здоров’я».