Представник СумДПУ імені А.С. Макаренка - серед фіналістів Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року – 2022»

Керівник Навчально-наукового центру проєктних технологій СумДПУ імені А.С. Макаренка, доцент кафедри бізнес-економіки та адміністрування, д.е.н., доц. Віталій ОМЕЛЬЯНЕНКО за результатами проведення Всеукраїнського конкурсу "Молодий вчений року - 2022" посів 3 місце одразу у двох номінаціях з високою конкуренцією - "Автор найкращої серії наукових робіт" та "Економіка".

Віталій Омельяненко проводить дослідження питань розробки методологічних основ управління національною безпекою на основі інноваційної та інституційної компонент, є автором понад 200 наукових публікацій, зокрема понад 50 статей у виданнях, що індексуються науковометричними базами даних Scopus та/або Web of Science. Наразі він є членом Наукової ради Національного фонду досліджень України, керівником держбюджетного науково-дослідного проєкту МОН України «Інноваційна складова безпеки сталого розвитку старопромислових регіонів України: стратегічні напрями інституційного забезпечення і трансферу технологій в інноваційних ландшафтах», стипендіатом Кабінету Міністрів України та національним координатором міжнародного науково-освітнього проєкту «Territory of innovations: best practices for sustainable development at the local level».

Організатором Всеукраїнського конкурсу "Молодий вчений року" є Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Мета конкурсу "Молодий вчений року" - публічно визнати та відзначити інноваційних та продуктивних учених, інженерів та дослідників України, які виявили великий потенціал та творчі здібності, щоб бути професіоналами світового класу в окремих галузях знань, сферах діяльності та які внесли помітний внесок у наукові дослідження та науку.

Вітаємо молодого вченого та бажаємо подальших здобутків!