Презентація ФІСФ та кіноклуб для учнів 5(9) класів КУ Сумська класична гімназія

09.03.2023 р. на кафедрі англійської філології та лінгводидактики студенти-практиканти 3 курсу та Студентська наукова лабораторія методики навчання іноземних мов і культур провели презентацію факультету та кіноклуб для учнів 5(9) класів КУ Сумська класична гімназія Сумської міської ради та студентів факультету іноземної та слов’янської філології.

У межах педагогічної навчально-методичної практики студенти 3 курсу спеціальності 014 Середня освіта (англійська та німецька мови) Дода Юлія, Дух Анастасія та Науменко Сніжана (група 331) та Студентська наукова лабораторія методики навчання мов і культур (керівник – доцент Г.І.Подосиннікова) Сумського педагогічного університету імені А.С.Макаренка провели у форматі «онлайн» чергове засідання-тренінг “Future Teachers’ Film Club” – авторської інтерактивної навчальної технології, актуальної, ефективної та «дружньої» до умов дистанційного навчання.

На початку заняття-тренінгу, студенти також провели профорієнтацію, закликаючи школярів обирати саме Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, для подальшого навчання та отримання вищої освіти. Розповіли детальніше про факультет іноземної та слов’янської філології та можливості, які можна отримати, навчаючись на цьому факультеті.

Інтерактивна технологія “Future Teachers’ Film Club” втілюється на заняттях-тренінгах, які передбачають спеціально організований перегляд фрагментів автентичного англомовного відеофільму, виконання завдань та обговорення фільму із методичним коментарем навчального процесу.

Студенти Дода Юлія, Дух Анастасія та Науменко Сніжана (група 331) підготували відеоматеріали, завдання та організували перегляд, опрацювання й обговорення американського комп’ютерно-анімаційного фільму “Ratatouille”, знятого Бредом Бердом. Перегляд цього комедійного фільму привертає увагу до питань формування життєвих орієнтирів, досягнення власних мрій і виховання гуманістичних цінностей – людяності, толерантності, лобові та поваги до сім’ї, друзів.

Заняття-тренінг відбулося на платформі Zoom, до нього завітали учні 5(9)-их класів Класичної гімназії та студенти-практиканти групи 331.

Розроблений комплекс вправ надав учням можливість удосконалити лексичну компетентність за темою “Food” та “Kitchen”. Учні разом зі студентами мали змогу обговорити ключові епізоди сюжету, акцентувати увагу на важливих аспектах та інтерпретувати вчинки героїв.

I learned about the movie club technology for the first time in the methodology classes. I was impressed by this combination of study and leisure. I am very glad that we had such an opportunity to create our own movie club and conduct it for students of the 9th grade. They actively participated in the discussion of episodes of the cartoon, completed all the exercises and were not afraid to make mistakes, because the atmosphere was friendly and positive. Such an event gave us the opportunity to improve our English language skills and teaching methodology.(Дода Юлія, група 331, організатор заняття-тренінгу)

Participation in the filmclub was something new for me, some kind of discovery, I would say. I didn't expect it to be so exciting! The interaction of pupils and students with us really created an incredible atmosphere. All participants were extremely active and willingly answered questions and completed all the tasks. (Дух Анастасія, група 331, організатор заняття-тренінгу)

The film club was an interesting experience. It's wasn't easy, but it was rewarding and enjoyable. Pupils were eager to do tasks and learn more. The current topic in the 9th grade curriculum is "Food" and I'm sure this film helped them immensely to learn more about the French cuisine and cooking. (Науменко Сніжана, група 331, організатор заняття-тренінгу)

I’m happy and proud of our talented enthusiastic students who only start making their way into English teaching proficiency but produce really high quality results! It’s a very promising start with that is extremely rewarding and motivating to me as a Methodology teacher and teaching practice instructor! (Ганна Подосиннікова, керівник лабораторії)

Дякуємо організаторам і всім присутнім за цікавий і корисний захід, чекаємо на нові зустрічі!