У контексті вивчення літератури рідного краю та заходів, присвячених 95-річчю СумДПУ, на факультет іноземної та слов’янської філології завітала Алла Миколаєнко – українська поетеса, журналіст, редактор, а головне: наша землячка. Вона презентувала свою збірку "Бедлам".
Із неймовірним захопленням слухали ми вірші поетеси. Надихають Аллу Миколаєнко на створення поезій життєві ситуації і пережиті емоції. Досить цікавим фактом для нас стало те, що найкомфортнішим місцем для написання віршів авторка вважає громадський транспорт, зокрема, метрополітен. Ще однією цікавинкою віршів є те, що в них відсутні розділові знаки – читач сам розставляє їх так, як йому хотілося б.
Моїм одногрупникам, дійсно, сподобалася творчість поетеси, саме тому більшість із них вирішили придбати собі її чудову збірочку "Бедлам".
До речі, дуже приємно, що авторка майже не розповідає своєї біографії, вона спілкувалася з нами на ті теми, якими цікавилися ми. І добре, що студенти могли спитати у неї все, що хотіли.
Загалом, ціла низка незабутніх емоцій і вражень, щирого спілкування – це якраз те, що філологи полюбляють. На те ми і студенти філологічного, аби весь час відкривати для себе нові імена та шедеври сучасної літератури.
Іванько Альона,
студентка 211 групи ФІСФ