Презентація творчих робіт конкурсу «Мій університет – моя гордість»

З нагоди святкування 97-ї річниці з дня заснування Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка у 2021 році ректоратом університету та кафедрою української мови був ініційований всеуніверситетський конкурс «Мій університет – моя гордість».

Метою конкурсу є виявлення творчих здібностей авторів, знання історії університету, факультету, діяльності окремих науковців університету, формування в учасників уміння спостерігати, систематизувати, аналізувати, узагальнювати інформацію, створювати авторські продукти в науковому, художньому, публіцистичному, мистецькому стилях.

Організаторами конкурсу була створена на  FACEBOOK  група «Мій університет – моя гордість» (СумДПУ імені А.С. Макаренка), в якій учасники конкурсу мали можливість розмістити свої творчі роботи, прокоментувати, обрати найкращу роботу. Конкурс тривав до 12 грудня. Інформаційні листи про конкурс були розіслані на факультети та інститути, кафедри СумДПУ імені А.С. Макаренка.

На конкурс запропоновано самостійні індивідуальні або колективні творчі роботи студентів та викладачів відповідно до таких номінацій:

• «Презентація педагогічного досвіду (у тому числі з педагогічної практики)»,
  • «Художній твір, присвячений університету»,
  • «Фотоколаж»,
  • «Реклама університету» (друкована, -аудіо, -відео),
  • «Музично-хореографічна композиція»,
  • «Співпраця зі стейкхолдерами».

Усього у конкурсі взяли участь 29 учасників, було подано 31 робота,
з них: 4 – презентація педагогічного досвіду (у тому числі з педагогічної практики), 4 – відео, 5 – фотоколажі, 6 – реклама університету (друкована, -аудіо, -відео); 13 – художніх творів, присвячених університету (есе, вірші, побажання, листи тощо), 2 – співпраця зі стейкхолдерами.

Переможцями конкурсу у названих номінаціях стали:

І місце – Маслова Марія, студентка навчально-науковий інститут фізичної культури, поезія «Сім'я Макаренківська - то є сила!».

ІІ місце – Юлія Гиленко, навчально-науковий інститут педагогіки
і психології,  есе «Привіт, майбутній студенте!»

ІІІ місце – Сиріна Аліна, магістрантка Факультету іноземної та слов’янської філології, відео-реклама «Традиції та інновації всеуніверситетського конкурсу «Мій університет – моя гордість» протягом десятиліття».

Гран-прі конкурсу вибороли:

1. Волощенко Катерина, Гуменюк Валерія, Дев’ять Даніїл, Дудученко Дмитро, Коник Таміла, Ладигіна Діана, Мішеніна Анастасія, Нікурова Анастасія, Соломко Дар’я, Чичикало Анна, Шкіль Валерія, Нікурова Анастасія, студенти Факультету іноземної та слов’янської філології, жанр – відео-реклама університету «Привіт, я – Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка».

За результатами конкурсу планується видання збірника студентських творчих робіт «Мій університет – моя гордість: діалог стейкхолдерів», підготовлено електронний варіант збірника.

Центр забезпечення якості вищої освіти