Проходження тренувального ЗНО у СумДПУ

Протягом лютого-березня 2021 року у Сумському державному педагогічному університеті в рамках днів відкритих дверей навчально-наукових інститутів та факультетів було проведено тренувальне тестування з низки предметів, що виносяться на ЗНО.

Зокрема, 06-07 березня 2021 року розпочинало серію даних заходів тренувальне тестування з української мови та літератури. Також було проведено тестування з математики, фізики, біології, хімії, географії, історії України та насамкінець – англійської мови.

Учасниками тестування стали випускники навчальних закладів м. Суми та Сумської області.

Проходження тренувального ЗНО допомогло майбутнім абітурієнтам ознайомитися не лише зі стандартизованими тестами зовнішнього незалежного оцінювання, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, оцінити свій рівень підготовки, а й познайомитися зі структурою університету та його спеціальностями, особливостями вступу до ЗВО у 2021 році.

Хоча тренувальне тестування у СумДПУ імені А. С. Макаренка завершено, однак дні відкритих дверей тривають. Запрошуємо завітати 13 березня 2021 року на День відкритих дверей Навчально-наукового інституту педагогіки і психології, 20 березня – День відкритих дверей Навчально-наукового інституту Фізичної культури, 27 березня – День відкритих дверей Навчально-наукового інституту культури і мистецтв.