Previous Next

Проведення просвітницького тренінгу «Об’єднуємо зусилля заради кібербезпеки дітей!»

16 лютого 2021 року викладачками кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, засновницями громадської організації «Ліга сучасних жінок» – к.пед.н, доц. Поляковою О.М. та к.пед.н., ст. викл. Пономаренко Л.І. – був проведений просвітницький тренінг «Об’єднуємо зусилля заради кібербезпеки дітей!» для педагогів Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Мета заходу: ознайомлення учасників тренінгу з поняттям «кіберзлочинність» та її видами у контексті проблеми експлуатації дітей; підготовка команди фахівців для здійснення просвітницьких заходів у сфері протидії кіберзлочинності.

Просвітницький тренінг проходив у межах проєкту «Обізнані і захищені!», що реалізується за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні. Методичним партнером проєкту є Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка. Проєкт спрямований на попередження кіберзлочинності та експлуатації дітей, які перебувають в інтернатних закладах Сумської області.


Надрукувати   E-mail