Психологічна служба – лотерея «Книга на дарунок»

Щорічно, починаючи із 2012 року, 14 лютого відзначається Міжнародний день дарування книг. Також цей день можна назвати, у певній мірі, Днем Закоханих у книги.

Книга – найцінніший з винаходів людства. Вона сіє правду, добро і любов; дає нам відповіді на хвилюючі нас питання чи гарну пораду; навчає жити, любити і працювати.

Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світі подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, рідним. Вважається, що у цей день мають об’єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.

Фахівці психологічної служби СумДПУ імені А.С. Макаренка теж долучилися до цієї ініціативи. Цього року було проведено лотерею «Книга на дарунок». Ми запропонували студентам та співробітникам університету взяти участь у лотереї і розіграли лоти – книгу та магнітні закладинки.

Кожен бажаючий міг витягти будь яке число, але переможним, символічно, стало число 14, за який щасливий переможець отримав книгу на дарунок та 15 – набір магнітних закладок для книги. Так як дана лотерея проводилась упродовж двох днів 14 та 15 лютого.

Ті кому не пощастило витягти призове число, насолодився солодким сюрпризом, який очікував кожного із учасників у футлярі із номером.

Щиро радіємо, що студенти проявляли зацікавленість та непідробну радість коли приймали участь у лотереї. Тут не було учасників, які програли, адже кожен отримав порцію позитиву та натхнення для себе.

Дарувати книги завжди приємно. Книга як почуття – даруєш комусь, а тепло на душі у тебе.

Зверніть увагу!!! Фахівці Психологічної служби проводять індивідуальні консультації в онлайн-режимі. Якщо у вас є запит на психологічну підтримку – ви завжди можете звернутися до Психологічної служби.

Соціальний педагог – Маргарита Юріївна – 095 321 68 75.

Практичний психолог – Вікторія Германівна – 095 345 83 35.

Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – 050 735 03 73.