Психологічна служба провела акцію «Думки великих на щодень»

А ми рухаємося далі. Сьогодні проходить третій день св’яткування тижня психології і фахівці Психологічної служби Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка провели акцію «Думки великих на щодень».

Ми пропонуємо Вам ознайомитись із думками великих людей про життя, повагу, дружбу, навчання тощо.

• Пізнай себе – упізнаєш увесь світ. (Сократ)
  • Успіх – це вміння рухатися від невдачі до невдачі, не втрачаючи ентузіазму. (В. Черчель)
  • Поведінка – дзеркало, в якому кожен показує своє обличчя. (В. Гете)
  • Як вдало проведений день приносить щасливий сон, так плідно прожите життя вдало дарує втіху. (Леонардо да Вінчі)
  • Якщо можеш бути орлом, не намагайся стати першим серед галок. (Піфагор)
  • Людина тільки там чогось досягає, де вона сама вірить у свої сили. (Л. Фейєрбах)
  • Геній – це один відсоток натхнення і дев’яносто дев’ять відсотків поту. (Т. Едісон)
  • Ти оригінальний від народження. Не дай собі вмерти блідою копією когось іншого. (Д. Мейсон)
  • Людина подібна до математичного дробу: її чисельник є те, ким вона є насправді, а знаменник – те, що вона про себе думає. Чим більший знаменник, тим менший дріб. (Л. Толстой)
  • Виховання – велика справа: воно вирішує долю людини. (В. Бєлінський)
  • Твоє життя формується твоїми думками. (М. Авреліус)
  • Успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить. (М. Форбс)
  • Не можна ні про що шкодувати у своєму житті. Трапилось – зробили висновки і рухаємось далі. (Конфуцій)
  • Не живи вчора, не мрій про завтра, сконцентруй свій розум на даному моменті. (Буда)
  • Дружбу не планують, про любов не кричать, правду не доводять. (Ф. Ніцше)

Обравши для себе один чи декілька афоризмів, які найбільше Вам імпонують, ви можете замислитись над тим, що хотів сказати цим автор чи згадувати дані вислови у різні моменти свого життя, або ж яким чином Ви могли б використати ці афоризми у повсякденному житті. Адже коли, як не зараз, ми можемо побути на одинці із самим собою і подумати про те, що відчуваємо. Адже карантин – це саме той час, коли ми можемо зупинитись та подумати про вічне!

Дякуємо, що прийняла участь в акції і надіслали нам свої світлини. Гарного Вам настрою! Бережіть себе та своїх близьких!

Пам’ятайте, що для вас працюють практичні психологи та соціальні педагоги, які надають особисті та онлайн консультації, проводять для вас тренінгові заняття та цікаві акції. Ви завжди можете звернутися за допомогою за такими контактами чи записом за телефоном – 685-981

Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – 050 735 03 73.

Практичний психолог – Вікторія Германівна - 095 345 83 85.

Соціальний педагог – Дарина Олександрівна - 099 221 31 89.

Соціальний педагог – Маргарита Юріївна – 095 321 68 75.