18 квітня фахівцями психологічної служби було проведено черговий онлайн-тренінг для всіх бажаючих на тему «Як безпечно пережити воєнний час».
Даний тренінг був спрямований на знайомство з рекомендаціями про безпечне переживання воєнного часу для кожного із нас. Запропоновані під час заходу прийоми можуть бути використані у повсякденному житті для подолання негативних психічних станів, таких як: страхів, невпевненості у собі; для швидкої самомобілізації й самозаспокоєння, а також для загального самопізнання й саморозвитку. Таким чином, дані прийоми, які були висвітлені в ході роботи, можуть використовуватись час від часу відповідно до нагальної ситуації або регулярно для саморозвитку.
Ми вдячні всім хто зміг приєднатися до сьогоднішньої зустрічі. Дякуємо за вашу активність. Ми надіємося, що із вам все добре. І розуміємо, що в силу обставин, які склалися – виходити на зв’язок із кожним днем стає складніше. Ми чекаємо на вас! Приєднуйтеся до наших зустрічей за можливості. Пам’ятайте, що ми з вами!
Також, фахівці психологічної служби нагадують, що до онлайн-заходів можуть приєднуватися не лише студенти, а всі бажаючі, викладачі, куратори, співробітники.
Зверніть увагу!!! Фахівці Психологічної служби проводять індивідуальні консультації в онлайн-режимі. Якщо у вас є запит на психологічну підтримку – ви завжди можете звернутися до Психологічної служби.
Психологічна Служба – e-mail:
Практичний психолог – Вікторія Германівна – 095 345 83 85.
e-mail:
Соціальний педагог – Дарина Олександрівна – 099 221 31 89.
e-mail:
Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – 050 735 03 73.
e-mail:
Соціальний педагог – Маргарита Юріївна – 095 321 68 75.
e-mail: margaret_