Психологічна служба вітає всіх із Міжнародним днем щастя!

20 березня до Міжнародного дня щастя та з метою підтримки ідеї, що прагнення до щастя є загальним почуттям для всіх людей нашої планети у Сум ДПУ імені А. С. Макаренка фахівці Психологічної служби для більш детального ознайомлення з Міжнародним днем щастя оновили Інформаційний стенд, який знаходиться на 4 поверсі корпусу ФІСФ та створили для студентів, викладачів та співробітників особливий день – « Марафон щастя».

Проводячи « Марафон щастя » фахівці Психологічної служби запитали у більш ніж 50 людей, що ж робить їх щасливими і виявили таке:

• Мир в країні,
  • Задоволення від роботи,
  • Любов,
  • Злагода у родині і перемога,
  • Сім’я, діти, онуки,
  • Коли щасливі рідні та близькі люди,
  • Здоров’я,
  • Кохання,
  • Перемога України,
  • Чисте і мирне небо,
  • Обійми,
  • Приємні сюрпризи,
  • Посмішки навкруги,
  • Шоколад і багато іншого.

Але чіткого формулювання щастя немає й досі, адже кожен розуміє його по-своєму, і кожен по-своєму правий. Головне, щоб щастя і надалі залишалося невичерпним джерелом для гармонії, натхнення, творчості, посмішок і сприятливого розвитку людей.

Фахівці Психологічної служби вітають усіх з Міжнародним Днем щастя! Бажаємо бути щасливими, щоб кожен із вас досягнув справжнього щастя і відчував його щодня не дивлячись ні на що.

Бережіть рідних, близьких і коханих, цінуйте і радійте кожній миті життя!

Зверніть увагу!!!

Фахівці Психологічної служби проводять індивідуальні консультації в онлайн та офлайн режимі. Якщо у вас є запит на психологічну підтримку – ви завжди можете звернутися до Психологічної служби.

Практичний психолог – Вікторія Германівна – 095 345 83 35.

Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – 050 735 03 73.

Соціальний педагог – Маргарита Юріївна – 095 321 68 75.