Психологічна служба вітає з Міжнародним Днем сім’ї

Психологічна служба Сум ДПУ імені А. С. Макаренка щиро вітає Всіх - Всіх з Міжнародним Днем сім’ї та хоче нагадати, що Міжнародний День сім’ї -прекрасний привід сказати кілька теплих слів своїм рідним та близьким.

«Головне в житті – це сім’я,
Кар’єра не чекає тебе вдома,
Гроші – не витруть сльози і не підтримають, а
Слава – не обійме вночі…»

Сім'я - головна цінність в нашому житті. Не дивно, що їй присвячено кілька свят в році. У травні відзначається Міжнародний день сімей - свято, присвячене проблемам сім'ї та родинним зв'язкам. Святкується воно 15 травня.

Міжнародний день сімей: історія свята.

Свято було створено організацією Об'єднаних Націй. З 1980-их років організація приділяла питанням сім'ї все більше уваги. У 1993 році ООН встановила Міжнародний день сім'ї, а датою свята було обрано 15 травня. Щороку у свята є своя тема, яка пов'язана з сім'ями, наприклад, сім'ї і здоровий спосіб життя, проблеми незаможних сімей і роль батька в сім'ї.

День сімей: традиції.

День сім'ї - хороший привід відвідати або обдзвонити всіх рідних і сказати їм кілька приємних слів. У цей день сім'ї збираються разом за вечерею і обмінюються подарунками. У таке свято можна подякувати рідним за все світле і хороше, що вони принесли в наше життя.

Привітання з Днем сім'ї:

З міжнародним днем сім'ї
Вітаю всіх людей на світі,
Як добре, коли у сім'ї
Здорові дорослі та діти,
Бажаю я родинам всім
Удачі, щастя і процвітання,
Любов людей нехай згуртує,
Нехай в сім'ї буде кохання!

Сім'я - це найдорожчий і найцінніший скарб. Тому в Міжнародний день сім'ї Психологічна служба бажає, сімейного щастя, душевності, любові, ніжності, турботи і уваги, щоб сім'я завжди була для Вас тихою і затишною гаванню. Нехай почуття єднання і привітності завжди гріє вас в будь-яку погоду, в будь-який час року. Бережіть один одного і будьте щасливі! Нехай підтримка найрідніших допомагає впоратися з будь-якими труднощами. Нехай всередині сім'ї буде мир і любов!

Нагадуємо!!! Надаємо індивідуальні консультації - онлайн.

• Якщо у вас є запит на психологічну підтримку ви завжди можете звернутися до Психологічної служби.
  • Практичний психолог – Вікторія Германівна – 095 345 83 85.
  • Соціальний педагог – Дарина Олександрівна – 099 221 31 89.
  • Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – 050 735 03 73.
  • Соціальний педагог – Маргарита Юріївна – 095 321 68 75.