Робота Психологічної служби у Всесвітній день здоров’я!

Сьогодні, 7 квітня, відзначають Всесвітній день здоров’я.

Долучаючись до цієї події фахівці Психологічної служби провели онлайн зустріч зі студентами Сум ДПУ імені А.С.Макаренка.

Мета акції – привернути увагу студентів до свого здоров’я, профілактики захворювань, мотивація до здорового способу життя!

День здоров’я — загальне свято не тільки працівників медицини та системи охорони здоров’я, але і всіх людей, які дотримуються засад здорового способу життя. Всіх тих, хто піклується про своє здоров’я, благополуччя своїх близьких і друзів. На занятті наголошували на таких питаннях:

• здоров’я – це не просто відсутність хвороб. Здоров’я – це стан фізичного, душевного та соціального благополуччя людини.
  • одне з основних прав кожної людини незалежно від раси, політичних переконань, релігії, доходів і соціального стану – найвищий досяжний рівень здоров’я.
  • здоров’я – це головний чинник у досягненні миру на планеті. А це можливо лише за умови співпраці всіх держав світу.
  • необхідна умова досягнення найвищого рівня здоров’я – надання всім народам можливості користування всіма досягненнями медицини.

Психологічна служба бажає вам та вашим близьким здоров’я та довголіття!

Нагадуємо!!! Надаємо індивідуальні консультації - як особисто, так і онлайн.

Запис за телефонами: 685-981

Практичний психолог – Вікторія Германівна - 095 345 83 85.

Соціальний педагог – Дарина Олександрівна - 099 221 31 89.

Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – 050 735 03 73.

Надрукувати   E-mail