Робота Психологічної служби в День спонтанного прояву доброти!

Сьогодні, 17 лютого, у День спонтанного прояву доброти, фахівці Психологічної служби провели акцію зі студентами, викладачами та співробітниками Сум ДПУ імені А.С.Макаренка.

Мета акції показати, що бути  добрим – це велика сила, яка допомагає вижити, залишитися людиною і зберегти в собі найкращі якості характеру. Тільки вчинками і добрими справами можна довести, що ти добра, чуйна і хороша людина. Це міжнародне свято, метою якого є зміцнення дружби між усіма людьми, а також відродження в серцях людей найкращих і позитивних якостей душі і характеру!

Як казав відомий письменник Марк Твен: « Доброта – це те, що може почути глухий і побачити сліпий!» Це дійсно великі слова, оскільки розкривають усю суть і важливість цього значення. Щира доброта виходить тільки від серця людини і приймається тільки серцем, тому її здатні почути глухий і побачити сліпий. Це почуття як ніби витає в теплому повітрі щастя і гармонії, а коли торкається душі людини, то піднімає їй настрій, дарує теплі емоції і позитив!

Відзначаючи День Доброти разом зі своїми друзями, колегами або самостійно постарайтеся залишатися по-справжньому доброзичливими, привітними і милосердними людьми. Просто будьте уважні до всіх і ласкаві, адже дуже важливо залишатися корисним для себе і суспільства, в якому живеш!

Психологічна служба дякуємо всім, хто долучився та прийняв участь у « Акції День спонтанного прояву доброти».

Сподіваємось, що всім сподобалось та підняло настрій.

Нехай кожен Ваш день буде сповнений добром та щастям!!!

Нагадуємо!!! Надаємо індивідуальні консультації - як особисто, так і онлайн.

Запис за телефонами:

Практичний психолог – Вікторія Германівна - 095 345 83 85.

Соціальний педагог – Дарина Олександрівна - 099 221 31 89.

Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – 050 735 03 73.