Новини

Роменський міський ЦСС прийняв студентів НН ІПП на виробничу (переддипломну) практику

Невід’ємною частиною навчального процесу у вищих навчальних закладах є проходження практики, зокрема виробничої (переддипломної).

Наразі виробнича практика готує майбутніх фахівців до самостійного виконання обов’язків на першій посаді, де вони працюватимуть. Внесок молодих спеціалістів у практичну діяльність установ та організацій відповідної галузі прямо залежить від їхньої підготовленості до роботи, теоретичного кругозору і практичних навичок.

Так, 12 квітня 2021 року до Роменського міського центру соціальних служб для проходження виробничої (переддипломної) практики завітали студенти ІІ курсу (за скороченим терміном навчання) спеціальностей «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення».

Перший день виробничої (переддипломної) практики був присвячений організаційним питанням. Фахівці закладу, дотримуючись усіх належних протиепідемічних заходів, ознайомили практикантів з Положенням центру, переліком соціальних послуг та їх отримувачами, напрямами діяльності закладу тощо. Співпраця майбутніх бакалаврів з соціальної роботи і соціального забезпечення з фахівцями Центру допоможе їм краще пізнати особливості обраної професії, отримати практичні навички з ведення документообігу, надання широкого спектру соціальних послуг населенню тощо.

Щиро дякуємо колегам, фахівцям Роменського міського ЦСС, які знайшли можливість прийняти наших студентів на виробничу (переддипломну) практику!

Адреса

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
Адреса: 40002, Сумська обл., м. Суми, вул. Роменська 87
Телефони: (0542) 68-59-02
Факс: (0542) 22-15-17
Web-сайт: www.sspu.edu.ua
E-mail: [email protected]

Приймальна комісія

Адреса: 40002, м. Суми, вул. Роменська, 87
E-Mail: [email protected]
Тел.: +38 (0542) 68-59-15
Моб. (Lifecell): +38 (093) 256-67-28

viber b306d telegram 357e7 whatsapp 70ad0

Електронний розклад

Електронний розклад СумДПУ Android додаток

Електронний розклад СумДПУ iOS додаток

Меню