Роменський міський ЦСС прийняв студентів НН ІПП на виробничу (переддипломну) практику

Невід’ємною частиною навчального процесу у вищих навчальних закладах є проходження практики, зокрема виробничої (переддипломної).

Наразі виробнича практика готує майбутніх фахівців до самостійного виконання обов’язків на першій посаді, де вони працюватимуть. Внесок молодих спеціалістів у практичну діяльність установ та організацій відповідної галузі прямо залежить від їхньої підготовленості до роботи, теоретичного кругозору і практичних навичок.

Так, 12 квітня 2021 року до Роменського міського центру соціальних служб для проходження виробничої (переддипломної) практики завітали студенти ІІ курсу (за скороченим терміном навчання) спеціальностей «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення».

Перший день виробничої (переддипломної) практики був присвячений організаційним питанням. Фахівці закладу, дотримуючись усіх належних протиепідемічних заходів, ознайомили практикантів з Положенням центру, переліком соціальних послуг та їх отримувачами, напрямами діяльності закладу тощо. Співпраця майбутніх бакалаврів з соціальної роботи і соціального забезпечення з фахівцями Центру допоможе їм краще пізнати особливості обраної професії, отримати практичні навички з ведення документообігу, надання широкого спектру соціальних послуг населенню тощо.

Щиро дякуємо колегам, фахівцям Роменського міського ЦСС, які знайшли можливість прийняти наших студентів на виробничу (переддипломну) практику!