Розкриття поняття, принципів та методик «Тайм-менеджменту» Психологічною службою на ФІСФ

17 та 18 березня фахівці Психологічної служби проводили просвітницькі заняття на тему «Тайм - менеджмент» для студентів ФІСФ.

На заняттях розкривали сутність поняття «тайм-менеджмент», розбирали характеристику цього поняття, аналізували багатоманітність його визначень, а також досліджували існуючі методики «тайм-менеджменту»  та обґрунтовували доцільність і необхідність впровадження їх у власному житті.

В процесі занять студенти вчились обирати та застосовувати на практиці декілька найбільш прийнятних з усієї їх сукупності та великої кількості найбільш ефективних для них методів, принципів та технік «тайм-менеджменту». Йшлося, перш за все, про такі з них як: SMART-технологія постановки цілей, піраміда планування та постановки цілей Бенджаміна Франкліна, матриця Дуайта Ейзенхауера, діаграма Ганта, метод АВС, таблиця Кові, розстановка пріоритетів, метод ABC, метод «Альпи», інтелект-карти (методика Тоні Бьюзена), система делегування, розподіл справ на «жорсткі» (хронос) та «гнучкі» (кайрос), техніка «хронометражу», метод «п’яти пальців» Лотара Зайверта, метод «помідора» Франческо Чирилло, метод «швейцарського сиру», метод «слона», метод Брайана Трейсі «залиште гидливість, з'їжте жабу» та багато інших.

На рефлексії студенти відзначили, що знання, отримані під час занять, виявились корисними і вони будуть користуватись ними у власному житті.

Нагадуємо!!! Працюють індивідуальні консультації - як особисто, так і онлайн.

Запис за телефонами: 685-981

Практичний психолог – Вікторія Германівна - 095 345 83 85.

Соціальний педагог – Дарина Олександрівна - 099 221 31 89.

Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – 050 735 03 73.