Розширене засідання кафедри логопедії та стейкхолдерів

2 грудня 2021 року відбулося розширене онлайн-засідання кафедри логопедії Навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, в якому взяли участь викладачі та провідні стейкхолдери: директор Інклюзивно-ресурсного центру № 1 Сумської міської ради Юлія КРИКУНЕНКО й доктор біологічних наук, професор кафедри анатомії, фізіології та фізичної реабілітації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Станіслав КОВАЛЕНКО. На засіданні було розглянуто актуальні напрями підготовки до акредитації за другим (магістерським) рівнем вищої освіти й обговорено інші важливі питання.

Стейкхолдери дали цінні поради організаційного характеру, передусім звернувши увагу на необхідність наповнення кафедрального сайту інформацією щодо освітнього процесу (робочі навчальні програми, силабуси, програми практик і підсумкової атестації тощо).

Гарант освітньої програми — кандидат педагогічних наук, старший викладач Катерина ЗЕЛІНСЬКА-ЛЮБЧЕНКО наголосила на дотриманні вимог щодо акредитаційної справи, а саме оновленні ОПП й освітніх компетентностей, а також зазначила, що розробники робочих навчальних програм під час їх оновлення обовязково повинні зазначити, як саме ці компетентності формуються впродовж вивчення дисципліни.