Previous Next

Скаути Сумщини ВМГО «НОСУ» завершили осінні канікули!

Скаути Сумщини дитячого соціально-педагогічного Центру «Сигнал» провели тиждень осінніх канікул у м. Одесі на березі Чорного моря.

Волонтери випускники СумДПУ імені А.С. Макаренка змогли запропонувати і здійснити для дітей і підлітків з багатодітних та малозабезпечених родин цікаву і яскраву програму відпочинку. Скаути відвідали флагман ВМС України фрегат «Гетьман Сагайдачний» та ознайомились з сучасним військовим кораблем.

Юні сумчани побували з екскурсією у одеських катакомбах на меморіалі «Невідомому матросу». З велико зацікавленістю скаути Сумщини оглянули обсерваторію і послухали чудову лекцію про Всесвіт в планетарії Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

Скаути Сумщини познайомились з скаутами міста Одеси , які провели оглядові екскурсії містом, Приморським бульваром та вулицею Дерибасівською. В Одеському театрі опери і балету юні сумчани переглянули виставу «Лускунчик».

Тиждень минув швидко – наповнений чудовою погодою, морем та спілкуванням з чудовими людьми, які зробили все для доброго відпочинку юних сумчан. Велика їм подяка та побажання найкращого!


Надрукувати   E-mail