Спілкування з потенційними роботодавцями - запорука майбутнього професійного успіху

Традиційно природничо-географічний факультет піклується як про якість навчання своїх студентів, так і про працевлаштування випускників.

Декан факультету Міронець Л.П. організувала зустріч магістрів, що закінчують своє навчання за спеціальністю 014 Середня освіта (Хімія) із Дудченко О.М. - менеджером з персоналу міжнародної фармацевтичної компанії "Кусум фарм".

Мета зустрічі - забезпечення прямого контакту потенційного роботодавця з випускниками університету, створення умов ефективного працевлаштування та розвитку їх професійної кар’єри. Після перегляду презентації та відеороликів про створення групи компаній "Кусум", їх роботу, швидке просування в десятку провідних фармацевтичних компаній України та перспективи розвитку, магістри мали змогу безпосередньо поспілкуватись із Оксаною Миколаївною, задати питання про робочий графік, можливість кар’єрного росту, умови оплати праці.

Представниця фармацевтичної компанії підкреслила, що рівень підготовки з хімічних дисциплін, який студенти отримують у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С.Макаренка, дозволяє випускникам влаштуватись на престижні високооплачувані посади.

Розуміючи важливість працевлаштування молодих фахівців, природничо-географічний факультет і в подальшому буде організовувати такі зустрічі.