Стартувала програма академічної мобільності студентів-міжнародників у Батумському державному університеті Шота Руставелі

Незважаючи на активні бойові дії на території України, виснажливу дорогу, повітряні тривоги та подолання кордонів трьох держав, студенти спеціальності "Міжнародні відносини, регіональні студії та суспільні комунікації" прибули в Батумі для проходження міжнародної академічної мобільності.

2 листопада відбулася зустріч учасників програми на чолі з директором Інституту історії, права та міжнародних відносин доцентом Юлією ПОДРЄЗ та деканом факультету права та соціальних наук професором Леваном ДЖЕКЕЛІ. В ході зустрічі відбулося обговорення особливостей навчального процесу, знайомство з професорсько-викладацьким складом та структурою навчальних дисциплін.

Дякуємо друзям-партнерам за підтримку, гостинність та стабільну співпрацю!

Сподіваємося, що перша практика міжнародної академічної мобільності студентів стане доброю традицією.

Тел.: +38 (0542) 22-12-44
Моб. (Lifecell): +38 (093) 256-67-28,