Previous Next

Стартував флешмоб «Чемпіони кібербезпеки»

На початку червня 2021 року, відповідно до змісту Меморандуму про співпрацю в межах проєкту «Обізнані і захищені» та за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні, в Сумській області стартував флешмоб «Чемпіони кібербезпеки», який реалізується викладачками кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності к.п.н., доц. Поляковою О.М. і к.п.н. Пономаренко Л.І., засновницями  ГО «Ліга сучасних жінок».

 Одним із провідних партнерів проєкту є  Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка.  

У рамках проєкту викладачками кафедри СР і МСКД здійснювалася методична підтримка розробки просвітницько-профілактичної гри у форматі вікторини «Чемпіони кібербезпеки» і залучення студентів спеціальностей «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення» до її тестування. Мета флешмобу – презентація і поширення гри для підвищення рівня обізнаності дітей та підлітків від сучасних методів їх експлуатації з використанням цифрових технологій, попередження кіберзлочинності, популяризація безпечної поведінки в мережі Інтернет. 

Запрошуємо усіх дітей віком від 12 років залучитися до гри «Чемпіони кібербезпеки» та стати більш обізнаними в питаннях кібербезпеки.


Надрукувати   E-mail