Студенти – магістранти спеціальності 014 Середня освіта Математика зустрічаються зі стейкхолдерами

7 жовтня 2021 року в межах проведення обласного семінару «Підготовка учнів закладів загальної середньої освіти до інтелектуальних математичних змагань: організаційно-методичні аспекти» студенти 451 та 461 груп мали можливість зустрітися із стейкхолдерами Свєтловою Т.В., методистом з математики навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО та Азаренковою А.І, учителем математики КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім. Героя Радянського Союзу О. Бутка.

У зустрічі також взяли участь розробники ОПП Чашечникова О.С., завідувач кафедри математики, професор Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, доктор педагогічних наук, професор та Одінцова О.О., кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математики Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Це не перша зустріч магістрантів 461 групи із стейкхолдерами.

6 травня 2021 року відбулася онлайн зустріч із стейкхолдером, директором Сумської гімназії №1 Симоненко Ларисою Іванівною.

28 квітня 2021 відбулася зустріч із стейкхолдерами Заслуженим вчителем України, вчителем математики вищої категорії Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №10 ім.Героя Радянського Союзу О.Бутка Азаренковою А.І. та методистом з математики навчально –методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Свєтловою Т.В.

Спільно з колегами (гарантами, групою забезпечення, стейкхолдерами) та магістрантами обговорюється унікальність ОПП зі спеціальності 014 Середня освіта (Математика). В рамках зустрічей розглядаються проєкти освітніх програм, запропоновані варіанти їх вдосконалення.