Студенти ННІ культури і мистецтв – серед кращих на Сумщині

28 листопада 2019 року проходила святкова молодіжна програма "Студент року ". Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка   представляла студентка Навчально - наукового інституту культури і мистецтв Луцик Ангеліна. Її блискучий номер показав що вона незрівнянно талановита й артистична, з професійним рівнем гри на саксофоні.

Організатори цього заходу змогли створити незабутню атмосферу і цікаву конкурсну програму. Між собою змагалися 5 сумських закладів вищої освіти.

Кожен навчальний заклад мав представити себе.

З яскравими виступами  вийшли на сцену наші студенти, які захищали честь рідного педагогічного університету.

Народна академічна хорова капела Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка під керівництвом Заболотного Івана Петровича виконала всесвітньо відому пісню Леонтовича "Щедрик". Всі присутні в залі були зачаровані дивовижним виконанням, а наші співаки отримали незабутні враження від цього виступу.

Вокальний номер від китайських студентів Чжан Лянхуна, Дун Хао, Ван Цзянци. А також цікава композиція від художників 815 групи, Коханової Дар'ї, Сілютіної Юлії, Донди Віталія під інструментальний супровід Лоліча Філіпа, Дірокола Озана, Щенсневича Ярослава, які виконали пісню "Despasito".

В номінації "Кращий студент - танцюрист Сумщини" нагороду отримала Ярош Владислава. А "Кращим студентом - вокалістом Сумщини " стала Пищик Анастасія.

Дякуємо всім тим, хто прийшов підтримати наших артистів і конкурсантів на цьому заході. До нових творчих зустрічей!