Студенти педагогічного серед стипендіатів Голови Сумської ОДА

9 жовтня в Сумській обласній державній адміністрації відбулося урочисте вручення стипендій Голови СОДА за високі досягнення в науці, навчанні, спортивній та громадській діяльності.

Студенти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка вкотре підтвердили своє реноме найкращих в області, за що отримали з рук Т.в.о Голови Сумської обласної державної адміністрації Купрейчик І.В. почесні грамоти та грошові винагороди.

Цьогоріч стипендіатами стали:

• Баранцев Ярослав - студент ІІ курсу факультету іноземної та слов'янської філології;
  • Лебеденко (Прокопечко) Оксана - студентка ІV курсу навчально-наукового інституту педагогіки та психології;
  • Романова Дар'я Андріївна - студентка ІV курсу природничо-географічного факультету;
  • Тулбурі Ауріка - студентка ІV курсу фізико-математичного факультету.

Вітаємо наших студентів та бажаємо їм подальших успіхів в навчанні та нових висот у професійних досягненнях!

Друк   E-mail

Інші статті