Студентський форум: крок до професійного успіху

21 грудня 2021 року на кафедрі англійської філології та лінгводидактики факультету іноземної та слов’янської філології відбувся студентський форум, на якому за участі декана факультету А.М. Коваленка, завідувача кафедри англійської філології та лінгводидактики В.В. Козлової, гарантів ОП доцентів О.В. Багацької та С.Ф. Алексенко, замдекана з наукової та виховної роботи Т.М. Буренко, завідувача секцією четвертого курсу доцента Г.І. Подосиннікової обговорювалися перспективи вступу до магістратур за двома спеціальностями: 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)) та 035 Філологія.

Гаранти освітніх програм доцент О.В. Багацька (ОП Середня освіта (Англійська мова і література) та доцент С.Ф. Алексенко (ОП Англійська та німецька мови (переклад включно) представили глобальну стратегію реалізації освітніх програм, їх мету, особливості та команди забезпечення.

Захід розгортався за сценарієм інтерактивної дискусії. Так, студенти, що наразі навчаються за представленими освітніми програмами, обґрунтували причини свого вступу до магістратури та запропонували свою відеопрезентацію про переваги спеціальності, яку вони обрали.

Випускники магістратури різних років у формі відео-листівок-звернень до майбутніх абітурієнтів поділилися власним досвідом та траєкторією професійного успіху, якого вони досягли завдяки навчанню на нашому факультеті за презентованими освітніми програмами.

Онлайн опитування майбутніх абітурієнтів за допомогою сучасних програм, використаних під час дискусії, сприяли виявленню динаміки формування ставлень та преференцій наших здобувачів.

Завдяки зусиллям усіх учасників на форумі було створено продуктивне освітнє середовище, яке, як ми сподіваємося, надихне наших майбутніх магістрантів на правильний вибір.