Previous Next

Сучасний урок у вимірах сьогодення

5 травня 2020 року на запрошення Irina Bakalenkoта студентів Запорізького національного університету викладачі кафедри української мови і літератури проф. Семеног Олена Миколаївна та доц. Громова Наталія Василівна, студенти 231 і магістранти 252 груп СумДПУ мали чудову можливість долучитися до онлайн-конференції, присвяченій сучасному уроку, на платформі ZOOM.

Говорили про те, яким має бути сучасний урок, яким вимогам повинен відповідати і як же вдало провести його в умовах дистанційного навчання; висловили свої асоціації, пов'язані з уроком, обговорили низку важливих питань щодо його проведення.

Сучасний світ наповнений найрізноманітнішими інноваційним технологіями. Освіта не є виключенням. Особливо на сьогоднішній день, коли вчителі, ознайомившись з сучасними онлайн-технологіями, намагаються якнайкраще організувати навчальний процес для своїх учнів, а батьки вдома виконують роль вчителів і теж працюють з сучасними технологіями, можливості проведення уроків і реалізація їхніх планів та завдань є надзвичайно актуальними питаннями.

Тому ми ознайомилися з функціями, можливостями та прийомами новітніх онлайн-ресурсів, які допоможуть створити яскраві презентації, цікаві завдання, зробити навчання учнів яскравим та оригінальним, розвинути їх творчу уяву і фантазію - створити сучасний освітній контент. Активно попрацювали з такими ресурсами, як: https://www.menti.com, https://whiteboardfox.com, http://learningapps.org, https://wordArt.com., виконали різноманітні завдання, поспілкувалися у секційних залах і поділилися своїми враженнями.

Висловлюємо щиру подяку організатором за запрошення, цікаві поради, отримані знання і досвід. Чекаємо на наступні зустрічі!


Надрукувати   E-mail