СумДПУ імені А.С. Макаренка посилює співпрацю з науковими установами регіону

6 квітня 2023 р. делегація Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка на чолі з ректором – проф. Ю.О. Лянним відвідала Інститут сільського господарства Північного Сходу НААН України.

Делегація, у складі якої були представники адміністрації університету та науково-педагогічні працівники природничо-географічного факультету, ознайомилася з історією Інституту, його структурою, лабораторною та приладовою базою, напрямами наукової діяльності. Під час зустрічі з керівництвом Інституту було обговорено широке коло питань, що стосуються різних аспектів взаємовигідно співробітництва, серед яких спільне використання лабораторного обладнання і проведення наукових досліджень, спільних конференцій, публікація наукових праць, використання наукової бази Інституту для проведення студентських навчальних та виробничих практик, підготовки кваліфікаційних робіт, спільна участь у міжнародних грантових заявках і проєктах.

За результатами переговорів ректор СумДПУ імені А.С. Макаренка проф. Ю.О. Лянной та директор Інститут сільського господарства Північного Сходу НААН України проф. В.М. Кабанець підписали рамкову угоду про співпрацю та договір про проходження навчальних та виробничих практик здобувачами освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка на базі Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України.