СумДПУ імені А.С. Макаренка став співорганізатором Всеукраїнського семінару

27 червня 2023 р. відбувся Всеукраїнський семінар «Партнерство вищої, фахової передвищої та професійної  (професійно-технічної) освіти: потреби та перспективи розвитку».

Організаторами семінару виступили Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Університет Григорія Сковороди в Переяславі, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

Семінар проведений з метою налагодження співпраці закладів вищої, фахової передвищої та професійної  (професійно-технічної) освіти через науково-освітні проєкти.

В ході семінару відбулось опитування представників закладів фахової передвищої та професійної  (професійно-технічної) освіти щодо освітніх потреб і запитів.

До участі у семінарі долучились понад 80 учасників з закладів вищої, фахової передвищої та професійної  (професійно-технічної) освіти Сумської, Київської, Одеської, Черкаської і Тернопільської областей.

Учасникам семінару були представлені доповіді:

- Омельяненко В.А., керівник Навчально-наукового центру проєктних технологій Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка

«Сучасні тренди співпраці вищої та фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти: перспективні напрями проєктної діяльності»

- Міронець Л.П., декан природничо-географічного факультету, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка

«Формування eco-професійних навичок завдяки інноваційним формам партнерства СумДПУ імені А.С. Макаренка та закладів фахової передвищої та професійної  (професійно-технічної) освіти»

- Бойченко М.А., завідувач кафедри педагогіки, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка

«Трансверсальні компетентності фахівця галузі професійно-технічної освіти: виклики сучасності»

- Герасименко О.В., доцент кафедри географії та методики її навчання, керівник Центру післядипломної освіти, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

«Інтеграція екологічної та хіміко-фармацевтичної науки в безперервній освіті»

- Крикун В.С., керівник відділу міжнародних звязків і проєктної діяльності, викладач кафедри цифрових технологій, Університет Григорія Сковороди в Переяславі

«Перспективи підвищення викладацької майстерності на базі Університету Григорія Сковороди в Переяславі (за результатами проєкту UTTERLY)»

- Кузик  І.Р., викладач кафедри геоекології та методики навчання екологічних дисциплін, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка