Світ без насильства

Із 25 листопада по 10 грудня 2019 року місто Суми приєднається до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка покликана привернути увагу громадськості до проблеми подолання насильства в сім’ї, захисту прав жінок в Україні, а також сприяти утвердженню ненасильницької ідеології в українському суспільстві.

Долучитися до акції пропонують й студентам і викладачам СумДПУ імені А.С. Макаренка, для яких у вестибюлі центрального корпусу університету розташована тематична фотовиставка «Світ без насильства», ініційована Департаментом соціального захисту населення Сумської ОДА і кафедрою соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності. Мета заходу: продемонструвати відвідувачам виставки світ, в якому немає місця насильству; світ, сповнений любові, справжніх почуттів, тепла і позитиву.

Надрукувати   E-mail