Святкування 93 річниці заснування природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка

У рамках святкування 93 річчя від дня заснування Природничо-географічного факультету упродовж тижня відбулася низка заходів на факультеті!

Було оголошено про традиційний конкурс «Кращий студент ПГФ». За результатами голосування студентів та викладачів природничо-географічного факультету визначено переможців за номінаціями:

• «Кращий студент року» – Савіщенко Валерія (633 гр.)
  • «Кращий староста року» – Спасьонова Софія (751 гр.)
  • «Навчальна діяльність» – Безбородова Єлизавета (641 гр.)
  • «Наукова діяльність» – Мацак Станіслав (651 гр.)
  • «Культурно-мистецька діяльність» – Логвин Ганна (761 гр.)
  • «Громадська і волонтерська діяльність» – Пасько Валерія (643 гр.)
  • «Кращий квест-гравець» – Степанець Ірина (642 гр.)
  • «Медійна діяльність» – Волинська Анастасія (722 гр.)
  • Титул «Глядацьких симпатій» – Дубіковська Анастасія (662 гр.)

Також було нагороджено студентів за високі навчальні, наукові досягнення та активну участь у житті факультету та Університету.

Впродовж 11-13 грудня проходив онлайн фотоконкурс «Найприродничніше фото». Студенти проявили неабияку креативність під час участі, тому переможця було обрати складно. Але спільним рішенням студентського самоврядування було визначено, що переможцем фотоконкурсу «Найприродничніше фото» стала - студентка 633 групи Аліна Нужненко.

Вітаємо переможців конкурсу “Кращий студент ПГФ 2023” та конкурсу «Найприродничніше фото»!

14 грудня 2023 року на святковому засіданні Вченої ради природничо-географічного факультету відбулося урочисте вручення грамот та кубків переможцям.

Ввечері, 14 грудня 2023 року відбувся святковий квартирник ПГФ, який було проведено у бомбосховищі, дотримуюсь усіх вимог безпеки. У дружній атмосфері студенти, викладачі, випускники факультету та гості насолоджувалися грою на гітарі, виконанням пісень від студентів, випускників факультету та університету.

Святкування 93-річниці заснування Природничо-географічного факультету 15 грудня 2023 року продовжила інтелектуально-розважальна гра "Хто проти кого?" між командами викладачів та студентів ПГФ. В цьому році студентське самоврядування вирішило модернізувати гру новими конкурсами та питаннями на швидкість. За результатами 7-ми різнопланових конкурсів та з «невеликим» відривом перемогла команда викладачів.

Щиро вітаємо студентів, випускників, ветеранів, викладачів та співробітників з 93 річницею від дня заснування природничо-географічного факультету!

Бажаємо усім здоров'я, натхнення, успіхів у всіх починаннях, мирного неба та якнайскорішої Перемоги !