Традиційний турнір з футзалу пам'яті Героя України Олександра Аніщенка

В п'ятницю, 12 березня, на базі СумДПУ імені А.С. Макаренка відбувся традиційний турнір з футзалу пам'яті Героя України Олександра Аніщенка.

Цьогоріч в турнірі взяли участь три команди, а саме команда Управління СБУ в Сумській області, команда студентів ННІ фізичної культури СумДПУ та збірна команда України з футзалу серед людей з вадами зору. Турнір пам'яті Героя України, полковника (посмертно) СБУ Олександра Аніщенка вже вчетверте поспіль організовується та проводиться в спортивному комплексі СумДПУ імені А.С. Макаренка. На відкритті турніру до присутніх та учасників звернулися батько та дружина О. Аніщенка, які подякували університету за збереження пам'яті про Героя України та за виховання патріотизму серед студентської молоді. Також перед присутніми виступив представник Служби безпеки України, який наголосив на тому, що постать полковника Аніщенка, який був випускником педагогічного, має стати прикладом для всіх поколінь українців. Ректор СумДПУ, професор Юрій Лянной, подякував членам родини Героя України, його колегам та всім учасникам турніру та пообіцяв, що подвиг Олександра Аніщенка назавжди закарбований в пам'яті нашого університету. В ході запеклих поєдинків турніру місця розподілилися наступним чином: І місце - команда студентів ННІ фізичної культури; ІІ місце - збірна України з футзалу серед людей з вадами зору; ІІІ місце - команда УСБУ в Сумській області. Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка висловлює щиру вдячність родині О. Аніщенка, його бойовим товаришам та всім учасникам турніру. Вічна пам'ять Герою України!