Previous Next

Творча команда СумДПУ у міжнародному проєкті «Вивчай та розрізняй інфо-медійна грамотність»

Наша творча команда Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка упродовж року бере участь у міжнародному проєкті «Вивчай та розрізняй інфо-медійна грамотність» (за підтримки міжнародної ради наукових досліджень та обмінів IREX, посольств США та Великобританії, Академії Української преси, МОН України).

27.01.-31.01.2020 у Чернігівській області відбувся третій етап навчань: зимова школа «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність» для викладачів ЗВО. Участь узяли понад 100 колег із різних ЗВО

Метою проєкту є розвиток навичок критичного сприйняття інформації у майбутніх учителів через модернізовану навчальну програму, спрямовану на студентів; запровадження медіа компоненту у навчальний процес вищої та загальної середньої освіти. 

Інтеграція інфомедійної грамотності у навчальні програми; Ігрофікація як тренд сучасної освіти; Інтерактивні методи та інструменти навчання; Онлайн-інструменти в інтерактивному навчанні медіаграмотності; Академічна доброчесність, Гра-квест "Fake Busters" та багато ін. – такі теми тренінгів, на яких розглядали ключові поняття: інформаційна грамотність, критичне мислення, цифрова безпека, соціальна толерантність, візуальна грамотність, стійкість до впливів, фактчек, інноваційність, розвиток креативності.

Глибоко вдячні IREX, Академії української преси, усім колегам за високий рівень проведення тренінгів, за співпрацю і тепло.
Готуємось до 8 міжнародної науково-методичної конференції з медіаграмотності: «Критичне мислення в епоху токсичного контенту» (13-14 березня 2020 року, Київ, http://www.aup.com.ua/anons/).


Надрукувати   E-mail